Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

ДИР - 2019

ДИР - 2019


Пробіг ретро-мопедів "ДИР - 2019"

 

22 червня 2019 року технічно-історичним музеєм «Машини часу», за участю шанувальника ретро-мопедної техніки Іллі Мягкова, будеорганізовано пробіг ретро-мопедів «ДИР-2019».
Не кожен день, не кожен музей має змогу дозволити експонатам виїхати та рухатися вулицями міста. Наш музей має таку можливість та користується нагодою продемонструвати деякі експонати власної колекції безпосередньо на вулицях міста: мопеди Карпати-1 1986 року, Рига-13 та два РМЗ 2.130 Міні Рига.
Ілля Мягков надасть свої власні мопеди: РМЗ 2.134 Стелла, Piaggio Ciao Px (італійський аналог наших «Дирчиків», що випускався з 1967 року) та Верховина-3. До участі у пробігу запрошені шанувальники ретро-мопедів з міста та області. Всі учасники отримають унікальну можливість познайомитися з найвидатнішим мотоспортсменом нашої області – Леонідом Літвінчуком, якому в цьому році виповниться 86 РОКІВ! Особисті речі, фотографії, улюблений мотоцикл ІЖ-21 легендарного спортсмена можна побачити в експозиції музею «Машини Часу».

Старт ретро-мопедів відбудеться об 11:00 біля зони для паркування навпроти ресторану «Поплавок» ( вул. Січеславська Набережна, 7) . Фінішувати мопеди будуть при вході в музей «Машини Часу» (вул. Мандриківська, 44). Протяжність маршруту – 8 км. Учасники пробігу повинні будуть їхати зі швидкістю 30 км на годину. Під час зупинок для короткого відпочинку для учасників пробігу буде організовано розважальні конкурси по мотивам виставок Дніпровського технічно- краєзнавчого музею «Машини Часу» «Секрети шин» та «Легенди автомотоспорту Дніпра».

Перевіримо наші ретро-мопеди на швидкість та витривалість разом! Після фінішу запланована екскурсія по історії ретро-мопедів: дізнаємося, чому мопеди серед людей отримали назву «дирчик», коли і де з’явився перший моторний велосипед (мотоциклет або мопед) та ще багато цікавого, наприкінці - бажаючи матимуть змогу сфотографуватися з унікальними експонатами ретро-мопедів.

 

Тел.для довідок: +38 (056) 370 24 78.


Вік

6+


Телефон

+38 (056) 370 24 78


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Мандриківська, 44

Як дістатися?

Угол Крестьянского спуска и Мандрыковской.