Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дивитись та кермувати картингом

Дивитись та кермувати картингом


Зустріч, екскурсія, перегляд віртуальної реальності відбудеться 27 березня о 12:00 і 15:00 у музеї Машини Часу

 

 Попередній запис підтримується.

 

«Я не еду, едешь – ты». Так іноді буває у спортивних сім’ях, коли батько стає наставником та тренером у спорті, і все вкладається в успіх свого сина.
Сергій Осінний став для свого сина Владислава тією людиною, на яку можна покластися, побачивши досягнення батька. Так, батько не чужа людина, «… может поогрызаться, непослушаться, но тем не менее, есть и результат». Владислав – пілот найпотужнішого картингу класу «Кадет-2». Ця машина має максимальну швидкість 142 км/год та має прискорення за 2 секунди до 100 км/год. Треба мати залізні нерви та не аби яку увагу, щоб можна було керувати цією машиною. Владислав також є й механіком свого залізного коня, бо «… когда ты будешь понимать, как оно работает, тогда ты будешь понимать как ехать».

Сергій Осінний з дитинства знайомий з технікою і по цей час він із задоволенням їздить на мотоциклі. У 1989 році батько Сергія відвів його у дитячу школу картингу. Подорослішавши, Сергій почав займатися професійно, а з 2015 року він став тренером у Кам’янському.


Вік

4+


Телефон

+380 (73) 101 05 85


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Мандриківська, 44