Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Відкриття нової виставки "Ідентифіcation: ляльки

Відкриття нової виставки "Ідентифіcation: ляльки


2 червня 2020 року у технічно-історичному музею «Машини часу» відбудеться відкриття виставки «Ідентифіcation: ляльки»

 

На виставці буде представлено біля 100 різних ляльок з музейної колекції, з колекції директорки Павлоградського історико-краєзнавчого музею Тетяни Ведмідь

Мета виставки – ідентифікація ляльок, дані про яких є не повними або відсутніми: рік, місто, фабрика виробництва; місце перебування ляльки, ім’я. Виставка є своєрідним прев’ю до підготовки експозиції майбутнього «Музею дитинства», відкриття якого заплановано цього року. Це унікальна можливість зав’язати діалог з потенційними відвідувачами, поділитися з ними музейними планами на майбутнє, розширити коло інформації, якої бракує для повного представлення експозиції іграшок у новому музеї. Кожен відвідувач матиме змогу поділитися інформацією, спогадом з музеєм завдяки невеликим інформативним анкетам, таким чином, зробивши власний внесок у створення «Музею дитинства». 

Виставка «Ідентифіcation: ляльки» відкрита для відвідування за музейним графіком, тривалість: 2 червня – 2 серпня 2020 року. 

Тетяна Ведмідь – директорка Павлоградського істороко-краєзнавчого музею. На життєвому шляху з нею завжди був спогад про ляльку, яку отримала в подарунок за збирання бавовни. Рішення про формування власної колекції ляльок прийшло до пані Тетяни, коли вона була вже досвідченою жінкою, музейцею, директоркою, мала дорослих дітей, онуків. Треба з чогось було починати. В цьому їй допоміг випадок: на звичайному маленькому базарчику старенька бабуся пропонувала придбати за копійки багато старих речей, серед яких були ляльки. Ось так було розпочато одразу дві добрих справи: допомога сторонній людині і збір власної колекції.


Вік

0+


Вартість

Взрослый: 80 грн
Детский: 40 грн (Для детей до 6 лет, а также ветеранов ВОВ и участников боевых действий - Вход бесплатный)
Студенческий: 50 грн


Телефон

+380 (73) 101 05 85
+380 (562) 33 51 04


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Мандриківська, 44

Як дістатися?

Угол Крестьянского спуска и Мандрыковской.