Центр Мистецтв "Образ"

Центр Мистецтв "Образ"


Центр Мистецтв "Образ"


Центр Мистецтв "Образ" розпочинав свою діяльність, як Театрально-психологічна школа-студія "Образ", яка з'явилася в Україні восени 2007 року, коли після кількох років цікавої роботи в Москві додому в Дніпро повернулися Інна та Володимир Коновалови. З собою вони привезли не тільки досвід роботи в Росії та масу нових знань та вражень, а й ідею Театрально-психологічної школи-студії для всіх. Для всіх хто хоче ГРАТИ (в найкращому і творчому розумінні цього слова): грати на сцені, на вулиці, вдома, на роботі та отримувати від ГРИ задоволення. Ми все своє життя граємо різні ролі, навіть не замислюючись про це, то чому б не робити це вміло, професійно, з радістю та користю?!

Для вивчення акторської майстерності в "Образі" використовується система роботи над роллю, створена Михайлом Чеховим - великим російським актором, що виїхав у 1925р. за кордон і створив унікальну, точну та лаконічну систему акторської майстерності, за якою працюють сьогодні майже всі західні театральні школи та заснував свою власну школу в Голлівуді.

Наші студенти не лише вивчають акторську майстерність та пластику, займаються постановкою голосу та мови, а й освоюють психотехніки та отримують базові психологічні знання, які допомагають їм краще розуміти себе та оточуючих, керувати своїм емоційним станом та виглядати природно на сцені та в житті. Внаслідок цього формується нове ставлення до життя, в основі якого лежить відчуття легкості та прийняття себе та навколишнього світу. А освоєні в ході занять театральні навички, такі як здатність концентрувати увагу, тренована пам'ять, досвід імпровізації та вміння перевтілюватися легко переносяться в життя та допомагають зробити його насиченішим та цікавішим, привносити елемент творчості у побутові та робочі ситуації. Це допомагає повніше досягати своїх життєвих цілей, вирішувати проблеми будь-якої складності, знаходити нестандартні та ефективні рішення щодо життя.

Наші тренери – професіонали своєї справи, це люди, які поєднують у собі знання акторських технік та психології, уміння працювати з людьми (усі вони пройшли школу тренерів) артистизм, неймовірний позитив та любов до людей! І нам уже не дивно, що хлопці, які займаються в «Образі», приходять до нас провести свій вільний час, показати етюди або підготувати творчі подарунки на показ та й просто підтримати улюбленого тренера на вступному занятті.

"Ми беремо всіх!" – це не просто слова, це один із наших девізів. Ми вважаємо, що грати, танцювати, співати, малювати, тобто творчо самовиражатися може кожна людина! Головне – хотіти цього! Адже кожен може стати щасливим, ми просто допомагаємо в цьому бажаючим.

У нас ніколи не буває нудно! "Образ" - не лише заняття, тренінги, це ще й веселе та корисне проведення вільного часу. У нас часто проходять веселі та сонячні вечірки, покази, капустярі, спектаклі, посиденьки. Ми запрошуємо вас на ці свята. Слідкуйте за оголошеннями на наших сайтах, дзвоніть та приходьте!

На сьогоднішній день Центр Мистецтв "Образ" - це безліч веселих, позитивних, творчих людей, об'єднаних у студії!


Контакти

+380 (67) 614 27 71
teatrobraz2006@gmail.com


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Шевченка, 37

Як дістатися?

Знайти нас просто – це адміністративна будівля, неподалік Катеринославського бульвару.

Потрібно від бульвару пройтися вгору вул. Шевченка

чи спуститися вниз від вул. Гоголя, також на вул. Шевченка.