Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Курси турецької мови

Курси турецької мови


На сьогоднішній день добре знання турецької мови стане в нагоді багатьом українцям, і тим, хто хоче відпочивати в цій гостинній східній країні, і тим, хто пов'язаний з Туреччиною по роботі або бізнесу


У Центрі розвитку «ДІАЛОГ» працюють досвідчені, професійні репетитори турецької мови, які допоможуть вам швидко і без особливих зусиль освоїти мову в тому обсязі, в якому він необхідний для ваших цілей, включаючи вивчення турецької досконало. Турецький язик не настільки складна у вивченні, як багато хто думає. Головне, зрозуміти, що турецька мова підпорядкований ряду певних строгих правил, які необхідно не просто розуміти і пам'ятати, а й застосовувати. Вивчення турецької мови з одним з наших викладачів дозволить кожному вивчити мову досконало.

Щоб ви відчували себе впевнено за кордоном, на уроках ми приділяємо увагу всім видам мовної діяльності: слухаємо турецьку мову, говоримо по-турецьки, читаємо, тренуємося в листі.

З огляду на те, що слухачам курсів необхідно освоїти мову в короткі терміни, дана методика адаптована до українських слухачів. Тому матеріал на заняттях пояснюється доступно і просто, інформація структурована, до кожного уроку є словник необхідних слів, а після кожного проміжного рівня проводиться іспит на перевірку умінь і навичок.

Навчання турецької мови на наших курсах не тільки пізнавальне, а й цікаве. Протягом навчального року як в навчальні години, так і у позанавчальний час організовуються тематичні вечори, свята та ін. За участю носіїв мови, які живуть або приїжджають на недовгий час в Дніпро.

Форми і види занять з вивчення турецької мови в Центрі розвитку «ДІАЛОГ»:

 • курси турецької мови в форматі групових занять (4-8 чоловік);
 • парні заняття;
 • Індивідуальні заняття;
 • розмовні клуби з носіями турецької мови;
 • ділової турецька для бізнесу;
 • заняття ;.
 • уроки турецької мови для дітей;
 • заняття по скайпу: це істотно заощадить ваш час і дозволить скласти максимально зручне для вас розклад;
 • група вихідного дня - програма розрахована на людей, які в силу своєї зайнятості не можуть відвідувати регулярні заняття протягом робочого тижня.

Спільні уроки російськомовного викладача і носія турецької мови. Це нова форма роботи в нашому Центрі, але вона дуже ефективна! Носій на уроках турецького. Наші курси націлені в першу чергу на розвиток розмовних навичок, тому вже на початкових рівнях ми запрошуємо на заняття носія мови. Він виконує функції другого викладача і бере активну участь в обговоренні теми уроку. Це дозволяє закріпити отримані знання, поліпшити розмовні навички, зняти мовний бар'єр і набути безцінного досвіду спілкування!

Російськомовний викладач. Маючи досвід проживання в Туреччині, викладач може в максимально доступній формі пояснити особливості усного та писемного мовлення, навчити грамотно викладати думки і розуміти турецьку мову на слух. Ми використовуємо цей формат навчання, оскільки він дозволяє досягти максимального результату в мінімальні терміни.

У нашому Центрі ми проводимо заняття як для початківців вивчення турецької мови, так і для тих, хто бажає вдосконалити свою граматику і навички розмовної мови.

Чому варто вивчати турецьку мову в нашому центрі?

 1. З вами будуть працювати досвідчені викладачі.
 2. У вас буде можливість спілкуватися з носіями мови.
 3. Максимум розмовної практики.
 4. Доступні і прості пояснення складних правил.
 5. Робимо навчання комфортним, цікавим і захоплюючим.
 6. Вчимо "з нуля" і до просунутого рівня.
 7. Групи від 4-х чоловік - формуються за рівнями володіння турецьким.
 8. Гнучкий графік для занять індивідуально і в закритій міні-групі.
 9. У нас працюють талановиті фахівці, які є випускниками провідних ВНЗ країни та мають досвід проживання та стажування в Туреччині.
 10. Зручне розташування офісів в різних районах Дніпра.

Коли

Пн–Нд 09:00–21:00.


Вік

7+


Вартість

Вартість від: 100 грн


Телефон

+380 (50) 362 02 12 - Telegram
+380 (67) 535 13 30 - Viber
+380 (63) 709 73 10


Посилання


Адреса

Дніпро