Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

МОВНО-ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ENGLISH-DIALOG CLUB для малюків 6-10 РОКІВМовно-творча майстерня ENGLISH-DIALOG CLUB для малюків 6-10 РОКІВ

 

Пропонуємо абсолютно новий формат вивчення англійської мови в творчому середовищі. Новий проект, спрямований на об’єднання творчого розвитку діточок та вивчення англійської мови, знання якої є основною компетенцію майбутнього покоління. Розвиток творчих здібностей закладає основу майбутньої креативної особистості. Творчість сприяє розвитку індивідуальності, мотивує вивчення іноземної мови.

Мовно-творча майстерня ENGLISH-DIALOG CLUB це:

  • Новий формат вивчення англійської мови в творчому середовищі: кожне заняття включає творчі елементи, спрямовані на розвиток дрібної моторики зокрема та творчих здібностей в цілому. 
  • Дитина з кожного уроку виносить не тільки нові англійські слова, скоромовки, віршики, але ще й подаруночок мамі, зроблений власноруч.
  • Навіть під час групових занять здійснюється індивідуальний підхід (адже в групі не більше 6 осіб, враховуються всі особливості та потреби кожного малюка).
  • Постійний супровід англійською мовою, розвиток мовленнєвих та творчих навичок, підтримка програми носіями мови.

Вчити англійську мовуможна легко і творчо! Ви навіть не уявляєте, які прекрасні речі можливо створити, використовуючи звичайні побутові та природні матеріали,а скільки нових слів англійською можна вивчити у творчому процесі!

Дитина стає гнучкою до сприйняття нової інформації і легко запам’ятовує на слух нові слова.  Ми пропонуємо вашій дитині стати маленьким чарівником на творчій майстерні ENGLISH-DIALOG CLUB.

На наших заняттях діти створюють свої перші шедеври, опановують нові техніки малювання, ліплення, аплікації, конструювання, а також отримують море задоволення від творчості.

Головним результатом кожного майстер-класу є робота, зроблена власноруч самою дитиною, яка підніме не тільки настрій матусі, а й свою власну самооцінку. Погодьтеся, у нашому світі це є дуже важливим!

Мовно-творча майстерня ENGLISH-DIALOG CLUB це:

  • захоплюючі тематичні мовно-творчі заняття;
  • більше 20  нових слів на різні теми (предмети навколо, тварини, птахи, квіти, одяг, подарунки мамі, людина) щоуроку;
  • занурення у чарівний світ англійських казок, скоромовок та ігор.

Формат мовно-творчої майстерні:

Заняття побудовано наступним чином:

  • 20-30 хвилин діти працюють ручками над тематичним завданням та засвоюють нову лексику, слухаючи викладача;
  • 10-15 хвилин гра;
  • 10-15 хвилин – оволодіння навичками читання (звуки, слова) та сприйняття на слух (казка, віршик, скоромовка, пісенька).

Для реєстрації на відвідування мовно-творчої майстерні дзвоніть нашим адміністраторам!

+380 (50) 362 02 12;

 +380 (63) 709 73 10; 

+380 (670 565 79 20.

Розклад роботи мовно-творчої майстерні уточнюйте  за телефоном:

+380 (63) 271 06 19;

 +380 (50) 456 57 40.


Коли

20 Березня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

6–10


Вартість

Одне заняття 1 година : 80 грн


Телефон

+380 (50) 456 57 40;
+380 (63) 271 06 19.


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Тверська, 17,

Як дістатися?

оф.114