Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Мовно-творча майстерня ENGLISH-DIALOG CLUB для діток 6-10 років

Мовно-творча майстерня ENGLISH-DIALOG CLUB для діток 6-10 років


Абсолютно новий формат вивчення англійської мови в творчому середовищі! Новий проект, спрямований на об’єднання творчого розвитку діточок та вивчення англійської мови, знання якої є основною компетенцію майбутнього покоління.

Розвиток творчих здібностей закладає основу майбутньої креативної особистості. Творчість сприяє розвитку індивідуальності, мотивує вивчення іноземної мови.

Мовно-творча майстерня ENGLISH-DIALOG CLUB це:

  • Новий формат вивчення англійської мови в творчому середовищі: кожне заняття включає творчі елементи, спрямовані на розвиток дрібної моторики зокрема та творчих здібностей в цілому.
  • Дитина з кожного уроку виносить не тільки нові англійські слова, скоромовки, віршики, але ще й подаруночок мамі, зроблений власноруч.
  • Навіть під час групових занять здійснюється індивідуальний підхід (адже в групі не більше 6 осіб, враховуються всі особливості та потреби кожного малюка).
  • Постійний супровід англійською мовою, розвиток мовленнєвих та творчих навичок, підтримка програми носіями мови.

Вчити англійську мову можна легко і творчо! Ви навіть не уявляєте, які прекрасні речі можливо створити, використовуючи звичайні побутові та природні матеріали, а скільки нових слів англійською можна вивчити у творчому процесі.

Дитина стає гнучкою до сприйняття нової інформації і легко запам’ятовує на слух нові слова. "ДІАЛОГ" пропонує вашій дитині стати маленьким чарівником у творчій майстерні ENGLISH-DIALOG CLUB.

На цих заняттях діти опановують нові техніки малювання, ліплення, аплікації, конструювання, а також отримують море задоволення від творчості.

Головним результатом кожного майстер-класу є робота, зроблена власноруч самою дитиною, яка підніме не тільки настрій матусі, а й свою власну самооцінку. 

Мовно-творча майстерня ENGLISH-DIALOG CLUB це:

  • захоплюючі тематичні мовно-творчі заняття по 1,5 години кожної суботи
  • більше 10 нових слів на різні теми (предмети навколо, тварини, птахи, квіти, одяг, подарунки мамі, людина) щоуроку
  • занурення у чарівний світ англійських казок, скоромовок та ігор

Заняття побудовано наступним чином:

  • 30-40 хвилин діти працюють власноруч над тематичним завданням та засвоюють нову лексику, слухаючи викладача;
  • 10-20 хвилин гра;
  • останні 20-30 хвилин – оволодіння навичками читання (звуки, слова)/сприйняття на слух(казка, віршик, скоромовка, пісенька)

Дозвольте собі на півтори години забути про щоденні клопоти і турботи, пориньте разом з дітлахами у казковий світ творчості, надайте дитині можливість розкритися та розвинути свою уяву, втілюючи свої шедеври у життя. Прикрашайте і зігрівайте вашу оселю неповторними та чарівними творами вашої дитини!

Розклад роботи мовно-творчої майстерні можна дізнатися за телефонами: 050-456-57-40, 063-271-06-19

 

 


Вік

6–10


Вартість

Ціна одного заняття (1,5 години): 70 грн (усі матерілаи входять у вартість)


Телефон

+380 (50) 362 02 12 - Telegram
+380 (67) 535 13 30 - Viber
+380 (63) 709 73 10


Посилання


Адреса

Дніпро
вул.Високовольтна, 10/16, офис 19