Підготовка онлайн до НМТ

Підготовка онлайн до НМТ


Центр розвитку «ДІАЛОГ» - багатопрофільний освітній центр, що спеціалізується на підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання та профорієнтації

Центр був створений в 2007 році. З цього часу успішно склали ЗНО/НМТ  роки близько 3000 випускників «ДІАЛОГУ» і вступили до престижні українських ЗВО. У нас працюють тільки досвідчені та кваліфіковані викладачі, що мають величезний досвід роботи в системі підготовки до ЗНО/НМТ. Професіоналізм і відповідальність наших викладачів перевірені часом і підтверджений успіхами наших учнів. Бали, отримані нашими учнями на ЗНО, на 40% вище, ніж середня цифра по Україні. Переконатися в цьому можна в нашому Центрі, де у кожної дитини та батьків є можливість ознайомитися з результатами наших випускників.

Ми забезпечуємо диференційований підхід до навчання учнів з різним початковим рівнем підготовки. Можливі заняття в міні-групах (4-8 учнів), в парі або індивідуально. Надаємо всім нашим учням необхідні навчальні посібники та матеріали. Для 10-класників у Центрі працюють дворічні курси підготовки до ЗНО. Учні Центру мають можливість написати безкоштовне тестування в форматі ЗНО/НМТ з усіх предметів, які планують складати. Через кожні два місяці проводиться моніторинг успіхів учнів через написання проміжного тестування. Все учні в обов'язковому порядку складають випускне тестування в форматі ЗНО/НМТ.

 Ми підтримуємо постійний зв'язок з батьками та надаємо письмові звіти про успішність їх детей. Кожні 2 місяці ми проводимо проміжне тестування знань наших учнів, а результати повідомляємо батькам.  Викладачі разом з учнями вирішують і аналізують завдання реального  пробного та державного ЗНО/НМТ. Вчаться знаходити швидкі способи вирішення завдань  та уникати типових помилок.

Як проходить навчання онлайн:

 1. Відео урок з викладачем (в реальному часі).
 2. Запис уроків та доступ до них (додаткові навчальні матеріали).
 3. Додаткові навчальні матеріали.
 4. Активна взаємодія під час уроку.
 5. Інтерактивні домашні завдання.

Ви пройдете онлайн навчання з використанням новітніх методик на основі програм Міністерства освіти і науки України, що дозволить в короткий час заповнити прогалини в знаннях, повторити матеріал, удосконалити іта отримати практичні навички правильного роз' вязання тестових завдань.

Центр розвитку "ДІАЛОГ" знає про ЗНО/НМТ  ВСЕ!

Наші телефони:

 • 050 456 38 22
 • 067 565 79 20
 • 093 506 44 56

Наш сайт:

 • www.centr-dialog.com.ua
 • www.facebook.com/CentrDialog2007
 •  Instagram: cr_dialog

 


Коли

Пн–Нд 09:00–20:00.


Вік

15–17


Вартість

час заняття: 150 грн


Телефон

050 362 02 12
067 535 13 30
063 709 73 10


Посилання


Адреса

Дніпро