Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Підготовка до ЗНО онлайн

Підготовка до ЗНО онлайн


   

Центр розвитку «ДІАЛОГ» - багатопрофільний освітній центр, що спеціалізується на підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання та профорієнтації

 

Центр був створений в 2007 році і за ці роки близько 3000 випускників «ДІАЛОГУ» успішно здали ЗНО і надійшли в престижні українські ВНЗ. У нас працюють тільки досвідчені і кваліфіковані викладачі, що мають величезний досвід роботи в системі підготовки до ЗНО. Професіоналізм і відповідальність наших викладачів перевірені часом і підтверджений успіхами наших учнів. Бали, отримані нашими учнями на ЗНО, на 40% вище, ніж середня цифра по Україні. Переконатися в цьому можна в нашому центрі, де у кожної дитини або батька є можливість ознайомитися з результатами наших випускників.

    Ми забезпечуємо диференційований підхід до навчання учнів з різним початковим рівнем підготовки. Можливі заняття в міні-групах (4-8 чоловік), в парі або індивідуально. Надаємо всім нашим учням необхідні навчальні посібники та матеріали. Для 10-класників у Центрі працюють дворічні курси підготовки до ЗНО. Учні Центру мають можливість написати безкоштовне тестування в форматі ЗНО з усіх предметів, які планують здавати. Через кожні два місяці проводиться моніторинг успіхів учнів через написання проміжного тестування. Все учні в обов'язковому порядку здають випускне тестування в форматі ЗНО.

    Ми підтримуємо постійний зв'язок з батьками і надаємо письмові звіти про успішність їх детей. Кожні 2 місяці ми проводимо проміжне тестування знань наших учнів, а результати повідомляємо батькам. Цент Розвитку «Діалог» надає онлайн підготовку до ЗНО- багато практичною роботи і корисної інформації. Викладачі разом з учнями вирішують і аналізують завдання реального і пробного ЗНО. Вчаться знаходити швидкі способи вирішення і уникати типових помилок.

Що Ви отримаєте на онлайн-курсах ЗНО:

  1. Вивчіть всю теорію
  2. Вирішувати завдання 
  3. Вивчіть критерії оцінювання
  4. Перестанете боятися іспиту
  5. Поступите до ВНЗ

Як проходить навчання онлайн:

  1. Відео урок з викладачем (в теперішньому часі)
  2. Запис уроку і доступ до них (додаткові навчальні матеріали)
  3. Активна взаємодія під час уроку
  4. Інтерактивні домашні завдання
  5. Додаткові матеріали до кожного уроку

Ви пройдете онлайн-навчання з використанням новітніх методик на основі програм Міністерства освіти і науки України, що дозволить в короткий час заповнити прогалини в знаннях, повторити матеріал, удосконалити і отримати практичні навички в правильному вирішенні тестових завдань.

Центр розвитку "ДІАЛОГ" знає про ЗНО  ВСЕ!


Коли

Пн–Нд 09:00–21:00.


Вік

15–17


Вартість

час заняття: 90 грн


Телефон

+380 (50) 362 02 12 - Telegram
+380 (67) 535 13 30 - Viber
+380 (63) 709 73 10


Посилання


Адреса

Дніпро
вул.Тверська, 7 оф.114