Підготовка до ЗНО з біології

Підготовка до ЗНО з біології


Підготовка  до ЗНО з біології

Сертифікат з біології потрібен всім абітурієнтам, хто збирається стати медиком або косметологом, психологом, тренером з фітнесу, спеціалістом генної інженерії або нанотехнологій. Причому, біологія для них - профільний іспит, значить готуватися до цього екзамену треба серйозно. Зазначимо, що біологія у форматі ЗНО дуже складний предмет. Починаючи підготовку до ЗНО з біології, ви зіткнетеся з великим обсягом матеріалу. Тільки основних розділів - чотири: ботаніка, зоологія, людина (анатомія та фізіологія) і загальна біологія. Підготовка з біології відрізняється від вивчення всіх інших дисциплін. Якщо фізику чи математику вчать за принципом «від простого до складного», історію проходять за хронологією, то у тих, хто вивчає  біологію, є свобода вибору.

Коли можна буде говорити про високі результати у вивченні біології? Лише тоді, коли учень зможе вільно говорити, використовуючи біологічну термінологію, а всі засвоєні поняття будуть систематизовані. Заняття з репетитором - це можливість за оптимальний час дізнатися багато нового, пройти абсолютно різні теми, заповнити прогалини у знаннях. Додаткові заняття полегшують підготовку до  складання ЗНО: репетитор з  біології допоможе швидше зорієнтуватися у величезному обсязі матеріалу, істотно заощадивши ваш час і сили.

На базі Центрі розвитку «ДІАЛОГ» працюють досвічені та висококваліфіковані викладачі – вчителі середніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

Адреси офісів:

  • вул. Високовольтна, 10/16                  
  •  вул. Повітрофлотська, 2а, офіс 41 
  •  вул. Тверська, 7, офіс 114                  

Facebook -(Діалог Центр Розвитку)

 Instagram - @zno_dialog

 


Коли

Пн–Нд 09:00–20:00.


Вік

14+


Вартість

час заняття: 150 грн


Телефон

+380 (50) 362 02 12
+380 (67) 535 13 30
+380 (63) 709 73 10


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Високовольтна, 10