Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Літня акція! Комп’ютерна профорієнтація он-лайн для підлітків 13-18 років

Літня акція! Комп’ютерна профорієнтація он-лайн для підлітків 13-18 років


ЛІТНЯ АКЦІЯ! Комп’ютерна профорієнтація он-лайн для підлітків 13-18 років за допомогою діагностичного комплексу «Профорієнтатор-UA» в Центрі розвитку «ДІАЛОГ» зі знижкою 20%.

З 1 червня по 1 серпня!

За допомогою тестування та консультації профорієнтолога діти зможуть визначити свої таланти та вибрати майбутню професію.

Етапи комп’ютерної онлайн профорієнтації:

 1. Запис за телефоном на тестування та отримання детальної інструкції щодо її проходження.
 2. Отримання дозволу батьків (опікунів ) на тестування дитини.
 3. Отримання спеціального посилання на онлайн тестування - 1-1,5  години (тестування можливе українською та російською мовами).
 4. Проходження комп’ютерного тестування вдома та отримання результатів у форматі Word.
 5. Опрацювання результатів тестування дитини профорієнтологом та призначення скайп-консультації (обов’язково в присутності батьків). Відео-консультація проводиться за допомогою програми Скайп, Зумм чи іншої (за попереднім погодженням) – 1,5-2 години.

       Зміст комп’ютерного тестування та консультації:

 1. Аналіз інтересів, вмінь, інтелекту, креативності, знань, характерних рис особистості, темпераменту тощо.
 2. Визначення 10 професій, які підходять конкретній дитині за результатами опрацювання даних комп’ютерного тестування.
 3. Із визначених професій в ході консультування профорієнтолога (в режимі відео-зустрічі) ми обґрунтовано обираємо 2-3 спеціальності. Для цього ми застосовуємо весь практичний, науковий, психологічний досвід та обираємо таку спеціальність, в якій дитина буде почувати себе щасливою та забезпеченою. Ми знаємо, що у дітей та їх батьків є протиріччя, - не хвилюйтесь, ми їх з’ясуємо, і в ваших головах настане ясність!
 4. Ми дамо відповідь на питання: що краще в вашій ситуації – вищий навчальний заклад чи коледж, які предмети треба складати у форматі ЗНО та під час вступних іспитів в конкретний навчальний заклад, як і куди можна вступити без ЗНО, за необхідності проконсультуємо що до вступу у навчальні заклади зарубіжних країн.  Ми не працюємо на якийсь конкретний навчальний заклад, ми працюємо на щасливе майбутнє дитини!
 5. Ми вибудуємо план розвитку та навчання, щоб школяр міг вступити в той навчальний заклад, де навчають обраній спеціальності.
 6. Ми розкажемо, як правильно підготуватися до ЗНО та запропонуємо учневі пройти безкоштовне тестування у форматі ЗНО з тих предметів, які йому знадобляться для проходження конкурсу при вступі до обраного навчального закладу.
 7. Профорієнтаційне тестування та консультація допоможе дитині та її батькам як в якості інформаційної підтримки, так і у визначенні напрямків подальшого навчання, розставити орієнтири, які відповідають вмінням та індивідуальним характеристикам дитини. Адже для побудови успішної кар’єри та гідного життя в майбутньому недостатньо визначити нахили до тої чи іншої спеціальності. Профорієнтолог допоможе обрати найбільш перспективну та достойно оплачувану професію.
 8. Ми робимо все можливе, щоб дитина та її батьки розібралися в своїх бажаннях і отримали важливу та потрібну інформацію щодо майбутньої професії підлітка.

Адреси офісів:

 •  вул. Високовольтна, 10/16  +380 (50) 362 02 12 - Telegram
 •  вул. Повітрофлотська, 2а офіс 41 +380 (67) 535 13 30 - Viber
 •  вул. Тверська, 7 офіс 114

Коли

Пн–Нд 09:00–21:00.


Вік

13+


Вартість

3,5 години проведення: 1440 грн


Телефон

+380 (50) 362 02 12
+380 (67) 535 13 30
+380 (63) 709 73 10


Посилання


Адреса

Дніпро
вул. Високовольтна, 10