Центр розвитку сім'ї "Семицвіт"Центр розвитку родини "Семицвіт" - це психологи, педагоги, лікарі, доули, які успішно працюють разом вже 8 років.

 

Головне завдання центру - професійна психологічна підтримка сім'ї на кожному етапі батьківства.

Для багатьох молодих сімей знайомство з Центром "Семицвет" починається з дородових курсів. Це можливість отримати достовірну інформацію, освоїти практичні навички, необхідні породіллі і її партнеру, придбати позитивний настрій і фізично підготуватися до важливої ​​події - довгоочікуваної зустрічі з малюком.

Для майбутніх мам тут проходять заняття йогою для вагітних, танцювальні заняття, акваподготовка в басейні.

До послуг випускників курсів підготовки до народження дитини затишний родзал "Семицвет" в перинатальному центрі на вул. Космічній та психологічна підтримка під час пологів професійних партнерів - Доул.

Консультанти з питань грудного вигодовування Центру "Семицвет" готові допомогти батькам з перших днів. Фахівці Центратакже зможуть навчити вас масажу, гімнастики і плавання з малюком у вас вдома.

У Центрі "Семицвіт" працюють понад 20 дитячих груп від першого кроку до 12 років: розвиток і творчість для малюків, підготовка до дитячого садку і школі, ейдетика для школярів, психологічна студія для дітей та багато інших. Гордість Центру - група повного дня "Цветик".

Досвідчені педагоги допоможуть організувати веселе свято для ваших дітей.

Центр "Семицвет" пропонує консультації дитячих психологів і логопеда, проводить семінари для батьків і фахівців.


Контакти

+380 (56) 744 59 70
+380 (50) 342 25 61
+380 (98) 618 05 72
info@semicvet.com.ua


Посилання


Адреса

Дніпро
пр. Дмитра Яворницького, 42