Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Розклад подій в соціальному хабі

Розклад подій в соціальному хабі


Запрошуємо долучитися до подій, які проходитимуть цього тижня в нашому соціальному хабі.

 

Наш соціальний хаб відкритий для всіх охочих. З вівторка по неділю тут проходять медичні тренінги, творчі та танцювальні заняття для дітей, воркшопи для дорослих, благодийні концерти та зустрічі клубу української мови.

10 червня о 18:00 в DCCC відбудеться трансляція дискусії «Деколонізація Росії — колоніальні аспекти російської політики та суспільної думки», яка проходить в рамках програми РАЗОМZUSAMMEN в Обергаузені від Культура Медіальна.

11 червня о 19:00 відбудеться 11-й «Комендантський джаз» — благодійний музичний івент, протягом якого збираємо кошти на ЗСУ, Тро та медиків. Цього разу в DCCC виступить Паліндром — проєкт музиканта та композитора Степана Бурбана. Реєстрація: https://cutt.ly/vJU8KzI.

Для дітей в нашому хабі є програма від галереї Артсвіт «Артсвіт дітям». Тут регулярно проходять заняття з хіп-хопу, брейк-дансу, живопису та акторської майстерності. Реєструйтеся та дивіться програму тут: https://bit.ly/3sBPS4R.

Щосуботи о 14:00 ми проводимо зустрічі розмовного клубу української мови. Збираємо спільноту однодумців та говоримо українською на різні цікаві теми. Реєстрацію опублікуємо незабаром.

Щосуботи волонтери та медики з команди Дніпро Такмед проводять тренінги з домедичної допомоги. Найближча вільна дата — 18 червня. Для участі треба зареєструватися: https://cutt.ly/kDzXwv4.

В артковоркінгу громадської організації «Шифт», яка переїхала до нас з Краматорську, проходять воркшопи для дітей та дорослих. Дивіться програму на сторінці @artcoworking_krm в інстаграмі.

Якщо у вас є питання щодо роботи хабу, телефонуйте за номером: +380 (99) 275 61 24.

Всі наші події безоплатні, але нам потрібно покривати поточні витрати на хаб. Ви допоможете нашій роботі, якщо зробите посильний внесок за реквізитами на сайті dniproccc.org.


Вік

2+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (99) 275 61 24


Посилання


Адреса

Дніпро
узвіз Крутогірний, 21А