Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Розклад подій в соціальному хабі

Розклад подій в соціальному хабі


Які події проходитимуть цього тижня в соціальному хабі — дивіться в новому дайджесті.

 

28 вересня о 19:00 відбудеться дискусія «Трансформація культурних інституцій під час війни». Ми поговоримо про виклики, з якими зіткнулися українські організації після 24 лютого, співпрацю та солідарність, зв'язки між містом та культурними інституціями, та те, як зберігати інституційність у разі релокації. Реєстрація: https://bit.ly/3dxdcfy.

29 вересня о 16:30 підлітки 13-15 років можуть долучитися лекції «Сучасне мистецтво та інституції» в рамках програми «Артсвіт дітям. Мистецтво в мені». Тут вони дізнаються про те, як влаштований сучасний світ мистецтва та як працюють артінституції. Реєстрація: https://bit.ly/3LGzQ1T

29 вересня о 19:00 в рамках програми «Прифронтові географії» ми покажемо анімаційну підбірку «Дивне, химерне, фантастичне». Це фільми, які балансують на межі страшного та кумедного, абсурдного та гротескного. Гостя показу: кінознавиця та співкураторка «Прифронтові географії» Альона Пензій. Реєстрація: https://bit.ly/3xQ6wAk

1 жовтня о 15:00 відбудеться воркшоп з філдрекордінгу. Звукорежисер Юрій Буличов розкаже та на практиці покаже, як записувати звуки та на їхній основі створювати власну музику. Реєстрацію опублікуємо незабаром.

У вівторок о 16:30 та в суботу о 12:30 проходять заняття для дітей в рамках освітньої програми «Артсвіт дітям. Творчість єднає». Тут діти можуть дізнатися більше про історію мистецтва та розвинути творчі навички. Реєстрація: https://bit.ly/3r6kkCL (10-13 років), https://bit.ly/3Szei9v (6-9 років).

З вівторка по суботу 12:00-19:00 в галереї Артсвіт працює виставка «Як у кіно...». Тут зібрані роботи 15 українських художників та художниць, які осмислюють досвід воєнного часу. Вхід вільний.

Щосуботи з 10:00 ви можете відвідати тренінги з домедичної допомоги від команди Дніпро Такмед. Тут отримаєте базові навички першої допомоги та дізнаєтесь, як діяти в критичних ситуаціях. Реєструйтесь за посиланням: https://cutt.ly/kDzXwv4

З вівторка по суботу в артковоркінгу «Шифт» проходять воркшопи для дітей та дорослих. З розкладом яких можна ознайомитись на сторінці @artcoworking_krm в Інстаграмі.

Побачимось!


Вік

4+


Телефон

+380 (99) 275 61 24


Посилання


Адреса

Дніпро
узвіз Крутогірний, 21А