Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Екскурсія за лаштунки театру опери та балету

Екскурсія за лаштунки театру опери та балету


Дніпропетровський академічний театр опери та балету запрошує Вас зазирнути за куліси!

 

Кажуть, що театр починається з вішалки. Але насправді він починається по той бік куліс – там, де народжуються вистави. Ми пропонуємо вам унікальну можливість зазирнути за лаштунки Дніпропетровського Академічного Театру Опери та Балету і побачити те, чого зазвичай не бачать глядачі. У ході екскурсії ви зможете побачити як гримери перетворюють артистів на казкових персонажів. Крім того, ви дізнаєтесь, як створюються балетні костюми та декорації для постановок, а також побуваєте на сцені театру, де на власні очі побачите останні приготування перед виставою! По завершенню екскурсії ми відвідаємо виставу.

Вартість: 250 грн до вартості входять квитки на виставу, місця в амфітеатрі.

Вистави:

  • 5 березня – “Тисяча і одна ніч” – балет на 2 дії – Балет за мотивами арабських казок. У цьому балеті сплелися воєдино казковий і реальний світ, вигадка і справжні почуття та пристрасті.
  • 12 березня – “Дон Кіхот” – Балет на 3 дії – Для справжніх поціновувачів класичного балету, “Дон Кіхот” заряджає життєлюбством, позитивною енергетикою та запальною музикою. Балет сповнено різноманітними танцями, комічними ситуаціями та іспанськими пристрастями.

Попередній запис за телефонами ОБОВ’ЯЗКОВО кількість туристів у групі обмежена.


Вік

7+


Вартість

Вартість: 250 грн


Телефон

+380 (68) 682 25 57
+380 (66) 384 50 93
+380 (93) 802 23 83


Посилання


Адреса

Дніпро
пр. Дм. Яворницького, 72А