Онлайн-ресурс "Молочні ріки України"

Онлайн-ресурс  "Молочні ріки України"


Для жінок із немовлятами та тих, хто тільки збирається стати мамою, а також для тат, бабусь і дідусів з’явився зручний та корисний ресурс breastfeeding.org.ua, де можна знайти все про грудне вигодовування.

 

Сайт створено на основі матеріалів «Національний рух в підтримку грудного вигодовування «Молочні ріки України» за підтримки ЮНІСЕФ.

Тут можна знайти статті, відео та курси про всі аспекти грудного вигодовування з перших днів життя малюка. Чому грудне молоко таке важливе для немовляти, як налагодити та підтримувати грудне вигодовування, як організувати сон родини з новонародженою дитиною, як навчитися правильно прикладати дитину, як зрозуміти, чи отримує вона достатньо молока, як правильно зціджувати та зберігати молоко, як вводити прикорм — відповіді на ці та інші запитання можна знайти на сайті Молочних рік України.

Також тут можна записатися на курси для мам, знайти контакти консультантів з грудного вигодовування або пройти навчання і самій стати такою консультанткою.

Ми впевнені в тому, що кожна жінка здатна годувати грудьми свого малюка стільки, скільки це буде потрібно! Сайт Молочних рік допоможе вам у цьому.


Коли

19 Вересня 2022 - 30 Вересня 2023, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Дніпро
онлайн