Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Всеукраїнська школа онлайн

Всеукраїнська школа онлайн


За підтримки ЮНІСЕФ, Міністерство освіти і науки України, Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з Освіторія та Український інститут розвитку освіти доповнює й оновлює навчальний контент Всеукраїнської школи онлайн.

 

Всеукраїнська школа онлайн — це українська національна онлайн-платформа для змішаного та дистанційного навчання учнів та методичної підтримки вчителів 5-11 класів. Платформа містить навчальні матеріали, що пройшли 5 ступенів перевірки та відповідають державним стандартам.

Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі і вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

До кінця 2022 року на платформу будуть додані уроки, тести та матеріали для самопідготовки з 18 дисциплін для учнів 5-11 класів. Так разом з усіма уроками, що вже є на платформі, ВШО покриватиме навчальні програми повністю, щоб школярі в Україні та за кордоном могли безперервно навчатись онлайн.

Наразі на платформі вже є понад 2500 уроків і до кінця року буде додано ще 1000.

Крім того, матеріали для 5-6 класів будуть оновлені відповідно до стандартів реформи НУШ у базовій середній освіті, яка від початку навчального року впроваджується в 5-х класах.

Долучитися до навчання на платформі можна за посиланням: https://lms.e-school.net.ua.


Вік

10–16


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Дніпро
онлайн