День Народження в Berry LandДень народження в Berry Land - це особливе свято, де кожен момент огорнутий любов'ю, теплом, турботою, обіймами, посмішками, гарним настроєм та неповторними емоціями, адже дитина проводить цей день у колі найрідніших та друзів.

Імениннику вхід в парк безкоштовний протягом 7 днів з Дня Народження! А при замовленні анімаційної програми для всіх гостей іменинника діє знижка на квиток в парк - 20%!

Berry Land - це збереження сімейних традицій, тому аніматор - це не просто ведучий свята, це - друг, який знає про тебе все, який готовий разом з тобою співати, танцювати, веселитися, а якщо треба то і просто помовчати.
Обираючи день народження в Berry Land, ви не просто обираєте відпочинок на природі, купання в басейні, катання на крутезних європейських гойдалках, цікаві мк та квести, ви обираєте час для єднання родини, час живого спілкування без гаджетів.

Для нас важливо, щоб кожна хвилина цього неймовірного дня була сповнена див, чудес, казковості та приємних несподіванок, тому ми ретельно підходимо до вивчення інтересів та вподобань кожного іменинника та його родини.
День народження в Berry Land - це любов та підтримка, це теплі обійми рідних та близьких, це щирий сміх дітей та дорослих, це свято безтурботного дитинства зі смаком полуниці.

Нехай святкування дня народження в Berry Land стане вашою доброю сімейною традицією!
Коли

Сб–Нд 10:00–20:00.
Змінені години роботи: 01.01–31.12 Сб–Нд зачинено, 04.05–29.09 .


Вік

0–14


Вартість

Програма святкування Дня Народження: 1700 грн (Святкування Дня Народження в парку влкючає вхідний квиток в парк + святкова анімаційна програма)


Телефон

+380 (73) 006 00 05


Посилання


Адреса

Дніпро
с. Євецько-Миколаївка

Як дістатися?

Геолокація: https://maps.app.goo.gl/Jdw7RvvGJKscxfFm6

Доїхати в парк можна на приватному авто або трансфером організованим парком з Дніпра або Новіка. Дати трансферу уточнюйте у менеджерів парку.