Дитячий центр "Ай да Я"

Дитячий центр "Ай да Я"


Приватний дитячий садок "Ай да Я!" для дітей від 2 до 6 років

 

 • Харчування

Збалансоване здорове харчування від перевіреної кейтерингової компанії, яка годує діточок більше ніж в 20 садках нашого міста. Ми не знайомі з манною кашею, але дуже полюбляємо овочі та фрукти!

 • Авторські програми

Ми дотримуємось філософії, що дитина – це Всесвіт під назвою «Я», тому використовуємо унікальні авторські програми власної розробки, які розкриють потенціал вашої дитини на максимум, а також ми працюємо за програмою Базового компоненту дошкільної освіти, затвердженої МОНУ.

 • В групі до 10-12 дітей

Ми формуємо групи до 10-12 дітей, з урахуванням їх вікових та індивідуальних особливостей. Це гарантує індивідуальний підхід до кожного та одночасно забезпечує дитину навичками соціалізації. Ми приймаємо дітей від 2.5-3 років.

 • Команда

Всі педагоги «Ай да Я!» мають спеціальну освіту, а також постійно проходять професійні курси підвищення кваліфікації. Діти знаходяться під професійним наглядом вихователів, помічників вихователя та профільних педагогів. А дружні стосунки та роботу з батьками підтримують керуючі садочками.

 • Безпека

Закрита територія з безпечним майданчиком для прогулянок, домофоном, контроль безпеки охоронною службою «КроК», сигналізація в будинку та особлива атмосфера домашнього затишку – це довіра та спокій батьків.

 • Ми надійні

Наш «Ай да Я!» існує вже понад 8 років, у нас більше ніж 1500 клієнтів. Ми не новачки, і це важливо!

В арсеналі «Ай да Я!» знаходиться більше 1500 розвиваючих ігор, завдяки яким, ваша дитина проведе час з користю та задоволенням. А педагоги та вихователі власноруч виготовляють цікаві ігри для наших айдаяшок.

Про нас

 • Інтелектуальний розвиток

8-ти річний досвід та система напрацювань нашої команди з використанням елементів методик Монтессорі, Шичиди (ейдетика), Ж.Кац, Петерсон, Л.Шелестової, Домана, Нікітіних та ін. + проектна діяльність дає прекрасний результат та зацікавленість наших айдаяшок

 • Захоплюючі та розвиваючі заняття

Проводимо цікаві захоплюючі заняття за новітніми унікальними методиками навчання: англійська мова, проектна діяльність, легоконструювання, ейдетика, а також заняття по державній програмі: мовлення, математика, логіка, природознавство, сенсорика, читання, письмо, грамота.

 • Екологічні іграшки і безпечні умови

Обладнання в «Ай да Я!» скаладається з екологічних і безпечних іграшок і меблів, з якими Вашим дітям буде комфортно та безпечно. Ми на 100% впевнені, що наш садок буде для маленьких айдаяшок стане другою домівкою, де малюкам буде спокійно, цікаво та затишно!

 • Хореографія та музичні заняття

Рух-це життя, ритміка-це краса, а танок – це політ душі. Бажання виразити себе у рухах є природньою потребою для дітей. На заняттях з хореографіі діти вивчають різні елементи та стилі танцю

А на заняттях з музики діти не тільки співають, а й слухають різні класичні композиціі, формують емоційний інтелект, навчаються відчувати своє тіло в просторі, розвивають відчуття краси та стилю.

 • Екологічне виховання

На прогулянках діти знайомляться з живою природою, досліджуючи та спостерігаючи за нею, в різні пори року. В айдаяшек є свій невеличкий город на теріторіі садочка та город на підвіконні протягом року для ботанічних та дослідницьких експериментів

 • Знайомимось зі світом

Навколишній світ- великий та цікавий. Наші айдаяшки, в залежності від віку, вивчають цікаві природні теми або занурюються в культуру іншої краіни, знайомляться з кулінарними стравами та самі їх виготовляють, подорожують океаном та роблять різні проекти

Додаткові заняття

 • Підготовка до школи
 • Англійська мова для дітей
 • Швидкочитання
 • Ейдетика

Добрі досвідчені вихователі навчать ваших малюків найнеобхіднішим знанням. Разом з ними малюки грають, вчаться, гуляють на вулиці, будують вежі, вирощують цибулю, пускають в плавання кораблики, займаються спортом, слухають казки і роблять ще безліч чудових і цікавих речей!


Час роботи

Пн–Пт 08:00–20:00, Сб 09:00–18:00.


Контакти

+380 (95) 333 54 08
info.aidaya@gmail.com


Посилання


Адреса

Дніпро
вул.Надії Алексєєнко, 104/3