Приватний дитячий садок "Ай да Я!"

Приватний дитячий садок "Ай да Я!"


Відкрито набір у дитячий садок для дітей від 2 до 6 років

 

Інтелектуальний розвиток

8-ти річний досвід та система напрацювань нашої команди з використанням елементів методик Монтессорі, Шичиди (ейдетика), Ж.Кац, Петерсон, Л.Шелестової, Домана, Нікітіних та ін. + проектна діяльність дає прекрасний результат та зацікавленість наших айдаяшок.

Захоплюючі та розвиваючі заняття

Проводимо цікаві захоплюючі заняття за новітніми унікальними методиками навчання: англійська мова, проектна діяльність, легоконструювання, ейдетика, а також заняття по державній програмі: мовлення, математика, логіка, природознавство, сенсорика, читання, письмо, грамота.

Екологічні іграшки і безпечні умови

Обладнання в «Ай да Я!» скаладається з екологічних і безпечних іграшок і меблів, з якими Вашим дітям буде комфортно та безпечно. Ми на 100% впевнені, що наш садок буде для маленьких айдаяшок стане другою домівкою, де малюкам буде спокійно, цікаво та затишно!

Хореографія та музичні заняття

На заняттях з хореографіі діти вивчають різні елементи та стилі танцю. А на заняттях з музики діти не тільки співають, а й слухають різні класичні композиціі, формують емоційний інтелект, навчаються відчувати своє тіло в просторі, розвивають відчуття краси та стилю.

Екологічне виховання

На прогулянках діти знайомляться з живою природою, досліджуючи та спостерігаючи за нею, в різні пори року.

Знайомимось зі світом

Навколишній світ- великий та цікавий. Наші айдаяшки, в залежності від віку, вивчають цікаві природні теми або занурюються в культуру іншої країни, знайомляться з кулінарними стравами та самі їх виготовляють, подорожують океаном та роблять різні проекти.

Часи роботи:

  • 8:00-13:00;
  • 8:00-18:00.

Коли

Пн–Пт 08:00–18:00.


Вік

2–6


Вартість

Mini 8:00-13:00: 7000 грн (Ціни вказані без харчування, вартість харчування 125 грн на день.)
Standart 8:00-18:00: 8000 грн (Ціни вказані без харчування, вартість харчування 125 грн на день.)


Телефон

+380 (95) 333 54 08


Посилання


Адреса

Дніпро
вул.Надії Алексєєнко, 104/3